Servis Turizm, geleceğimizin teminatı olan, bugünün küçükleri yarının büyükleri yavrularımıza en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Öğrenci servisi taşımacılığının rahat, konfor, huzur ve güven içinde yapılabilmesi için araçlar; kontrol edildikten, sürücüler ise titizlikle eğitildikten sonra hizmete başlamaktadır. Tamamı yeni, her türlü güvenlik şartları yerine getirilmiş araçlar ile çocuklarımızı zamanında ve güvenli bir şekilde evlerinden okullarına, okullarından evlerine ulaştırmayı amaçlamaktayız.

Tecrubelerimize ve deneyimlerimize dayanarak yavrularınızı evden okula, okuldan eve güvenle en güvenli ve kaliteli bir biçimde taşımayı taahhüt ediyoruz. Çocuklarınızı evinizden alıp evinize teslim ediyoruz. Çocuklarımızın güvenliği sebebiyle, servis araçlarımızda koltuk sayısından daha fazla kişi taşımamaktayız. Okul Servisi hizmeti verdiğimiz tüm çocuklarımızı sigortalamaktayız. Sürücülerimize ve hosteslerimize periyodik aralıklarla hizmet eğitimi vermekteyiz. Özel ve Kamu Okullarına, Kolejlere, Dershanelere, Üniversitelere Güleryüzlü sıcak bir hizmet anlayışıyla hizmet sağlamanın gururunu yaşıyoruz.