TARİHÇE

Servis Turizm, 1985 Yılından bu güne, şirketlere, holdinglere, fabrikalara, özel ve kamu kurumlarına personel taşımacılığı konusunda hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini ve güler yüzlü hizmeti en temel  ilke olarak kabul ederek kendi alanında en iyisi olmak için her geçen gün yenilenen teknolojiyi ve güvenlik unsurlarını göz önünde tutarak yoluna devam etmektedir.

Yönetim Kurulu Başkanı

Rıza OTURAK    

YÖNETİM POLİTİKAMIZ

Servis Turizm olarak, personel ve öğrenci taşıma faaliyetlerinde kullandığımız araç ve aksesuarların, çevreye zarar vermesini engellemek, yaşanabilir ve sürdürülebilir bir çevreye katkı yapabilmek, kirliliği önlemeye, müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve şirketimize gelen ziyaretçilerimizin sağlığına yönelik oluşabilecek tehlikelere ve risklerini kontrol altına almayı katlanılabilir  seviyeye indirmek veya yok etmek amacı ile aşağıdaki faaliyetlerin gerçekleştirilmesi ve sürdürülmesi temel prensibimizdir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Genç ve idealist yönetimi, güler yüzlü ve deneyimli personeli, üst model ve konforlu araçları ile uluslararası standartlarda hızlı ve güvenilir hizmet sunarak, maksimum müşteri memnuniyeti sağlamayı ve sürekli gelişmeyi amaç edinmiştir.

İLKELERİMİZ
  • Müşteri istek ve beklentilerini karşılamak,
  • Mevzuattan ve idari düzenlemeden kaynaklanan şart ve yükümlülüklere uymak,
  • Yönetim sistemleri politikamızı yaymak ve benimsetmek,
  • Sürekli eğitimler vermek,
  • Entegre yönetim sistemleri koşullarına uymak,
  • Kalite çevre ve İSG yönetim sistemlerimizi sürekli iyileştirmek.